Dobrodosli na spletni strani

Dobrodosli na spletni strani

Glavni sponzorji in donatorji

Nova KBM
 
Zavarovalnica Maribor
FA MAIK

Vinska trta

Nona

Luka Koper

Domov arrow Sponzorji in donatorji
Državno prvenstvo U-15: naÅ¡a ekipa z odlično popotnico na povratno tekmo v Sodražico PDF Natisni E-pošta
Prispeval: Bojan   
nedelja, 19. april 2015
Prvo finalno tekmo državnega prvenstva U-15 je naša ekipa opravila z odliko in odhaja na povratno tekmo z zmago 8:1 ter z veliko prednostjo v borbi za osvojitev naslova državnega prvaka v kategoriji U-15.

Tekma v Voličini je potekala v navijaškem vzdušju in pred lepo napolnjeno domačo športno dvorano, ki je lahko bila priča lepi nogometni predstavi naših nogometnih upov. Ti so od vsega začetka pritisnili na zadnjo linijo gostov in dali kmalu vedeti, da imajo pred sabo zgolj eden in edini cilj, to je osvojitev naslova državnih prvakov in tako ponoviti naslov izpred enega leta, ko je ta odlična generacija mladih fantov osvojila naslov v državnem prvenstvu U-15.

Kot rečeno, je naša ekipa pričela agresivno in nagrada za boljšo igro je sledila v 8. minuti, ko je po lepem strelu mrežo gostov načel Jakob Nemšak. Štiri minute kasneje je sledila dolga podaja pred gol nasprotnika, tokrat ponovno odličnega domačega vratarja Mihaela Dobaja. Pred nasprotnim vratarjem je Matic Goznik narahlo spremenil smer žoge in povišal vodstvo na 2:0. Sledili so trenutki popolne premoči domače ekipe, ki je v 13. ter 14. minuti z dvema zadetkoma Roka Sužnika že dala slutiti, da bi to lahko bil popolni dan domače ekipe. Sledilo je nekaj mirnejših minut, v zadnji minuti prvega polčasa pa spet dva zadetka domačih. Najprej je avtogol dosegel gostujoči igralec Vesel, tri sekunde pred koncem polčasa pa je svoj drugi gol na tekmi dosegel Jakob Nemšak in tako postavil izid polčasa, ki je bil eden boljših v letošnji sezoni državnega prvenstva naše ekipe. 

V drugi polčas je naša ekipa krenila manj napadalno, saj nas je rezultat iz prvega dela zadovoljil, prioriteta pa je bila pripeljati tekmo do konca brez prejetega zadetka. V nadaljevanju je domači trener Dejan Kramberger tako dal priložnost za igro vsem igralcem ter tudi rezervnemu vratarju Marku Bračku. Igralci so lepo nadzirali potek tekme in upravičili zaupanje trenerja, do konca tekme pa še dva krat poslali žogo za hrbet gostujočega vratarja. To je v 37. in zadnji minuti tekme uspelo Šprajc Žagavec Žanu, na semaforju pa se je ob Žanovem drugem zadetku izpisal že skorajda sanjski rezultat 8:0. V samem izdihljaju tekme je častni gol za goste dosegel Kožarter postavil končni izid tekme.

Gledalci v dvorani so bili nad prikazanim navdušeni in za nagrado so našo ekipo ob stoječih ovacijah in glasnem aplavzu pospremili iz igrišÄa.

ÄŒestitke torej celotni naši ekipi in naj prijetno minevajo trenutki  do povratne tekme, ki se bo odvijala v nedeljo, 26.04.2015 ob 16.00 uri v športni dvorani v Sodražici.

 

Comments
Search
Only registered users can write comments!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Zadnja sprememba ( nedelja, 19. april 2015 )
 
< Nazaj   Naprej >
 
Joomla Templates by Joomlashack